ESTEM Drzwi szklane Straight Line®

obrazek 1

Szklane drzwi do regałów chłodniczych Straight Line® ESTEM to najnowszy trend w wyposażeniu europejskich sklepów. Drzwi Straight Line® różnią się od innych marek zapewnieniem maksymalnej, 100% widoczności produktów. Cel ten osiągamy dzięki dyskretnej konstrukcji mocującej. Poprzez specjalistyczne zawiasy drzwi otwierają się do pozycji 180°, zamykają się samoczynnie przy 30° otwarcia. Drzwi mogą otwierać się zarówno na prawo jak i na lewo. Dzięki temu klienci, stojący obok siebie przy regale, mają do niego równoczesny dostęp (w przeciwieństwie do drzwi przesuwanych). Zamykanie się drzwi jest tłumione mechanizmem, który troszczy się jednocześnie o prawidłową pozycję zamknięcia, wyrównując je do linii drzwi obok. Daje to estetyczny efekt szklanej tafli! Dodatkowo, specjalnie hartowane niskoemisyjne szkło o grubości 6 mm zatrzymując ciepło na zewnątrz regału, pozwala na zaoszczędzenie energii zasilającej agregaty od 30 do 50%!

Oprócz praktycznych rozwiązań jakie Klient zyskuje dzięki ESTEM, drzwi Straight Line® to doskonałe rozwiązanie wizualne! Specjalne profile służące do montażu drzwi dostosowane są do każdego producenta i typu mebla. Z racji, iż drzwi mogą być również montowane na regałach będących już wcześniej w użyciu, niejednokrotnie stanowią face lifting istniejących mebli!

W Polsce drzwi Straight Line® ESTEM ukazały się w 2012 roku dzięki Bouwman Gastro- Instal i od tej pory opatentowane rozwiązania europejskie z powodzeniem sprawdzają się na krajowym rynku. Stosowane przez nas rozwiązania nieprzerwanie cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów, a ich popularność wciąż rośnie.

CENNIK:
Wycena indywidualna.

Ceny zależne od długości regałów.
Prosimy o kontakt!

Frits van Dijk