O nas

BOUWMAN GASTRO-INSTAL Sp. z o.o.

Firma Bouwman Gastro-Instal jest spółką-córką holenderskiego holdingu Bouwman Groep. Swoją działalność na terenie Polski rozpoczęła w 1993 r. W Polsce mieści się na obszarze 2,5 ha w Żmigrodzie (woj. dolnośląskie) przy drodze krajowej nr 5. Posiada hale magazynowe i produkcyjne oraz powierzchnie wystawiennicze, gdzie prezentowane jest wyposażenie sklepów i cukierni.

Podstawową działalnością spółki jest działalność handlowa i usługowa w zakresie wyposażenia sklepów i supermarketów. Oprócz wyposażenia sklepów czołowych polskich producentów oferujemy sprzęt poleasingowy lub używany po renowacji. Kilka lat temu spółka rozszerzyła swoją działalność o usługi renowacji mebli dla sieci i organizacji handlowych odświeżających swoje placówki handlowe i przechodzące tzw. remodeling. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz małych sklepów, marketów, cukierni i barów szybkiej obsługi.

Wypożyczamy meble chłodnicze na targi, eventy, na czas przebudowy sklepów i na stoiska sezonowe.

Jesteśmy licencjonowanym dystrybutorem polskich producentów urządzeń chłodniczych : ES System K Igloo oraz włoskiego producentaPastorfrigor.

Holding, w którym działa Bouwman Gastro-Instal jest spółką bardzo aktywną na arenie międzynarodowej, posiada swoje spółki także w Rumunii i Egipcie. Zróżnicowani klienci z Afryki, Izraela, Egiptu dają obraz dużej penetracji rynków światowych przez spółki córki i sam holding.

OFERUJEMY:
-meble chłodnicze do sklepów i supermarketów (nowe i używane po renowacji): regały chłodnicze, lady chłodnicze, bonety (w tym AHT Paris) takich producentów jak : Es System K, Igloo, Bolarus, Linde, Carrier, AHT, Pastrofrigor, 
-regały metalowe (przyścienne i gondole) Tegometall, Storebest, Mago
-boksy kasowe (nowe i używane po renowacji) Rasec, Storebst, Sidac,
-wózki sklepowe o pojemności od 50 l do 240 l (nowe i po całkowitej renowacji), głównie firmy Wanzl, Siegiel oraz Marsanz
-regały na pieczywo wg. własnego projektu
-regały na warzywa Wanzl
-regały lustrzane do drogerii
-akcesoria takie jak: listwy cenowe, lustra antykradzieżowe, przegrody do regałów, oświetlenie LED i drzwi szklane do regałów chłodniczych

Czym się zajmujemy

DZIERŻAWA

SZCZEGÓŁY

PROJEKTOWANIE SKLEPÓW

SZCZEGÓŁY

TRANSPORT WYPOSAŻENIA

SZCZEGÓŁY

RENOWACJA WÓZKÓW SKLEPOWYCH

SZCZEGÓŁY

MONTAŻ I DEMONTAŻ URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie, profesjonalne narzędzia oraz liczne szkolenia w naszej holenderskiej centrali gwarantują idealny montaż długich ciągów mebli.

BRANDING ZAMRAŻAREK AHT

Zamrażarki możemy na życzenie klienta obrandować – przygotować naklejki reklamowe i okleić zamrażarki.

Możemy też zamrażarki pomalować na dowolny kolor RAL

Nagrody

Opinie o nas

Szybka , profesjonalna obsługa. Zdecydowanie polecam.

Marian

Transakcja przebiegła pomyślnie. Towar zgodny z opisem i dostarczony zgodnie z zamówieniem.

Irena

Sprawnie , profesjonalnie ,rzeczowo ,pełna informacja o produkcie.

Paweł

Galeria

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

SPRAWDŹ TAKŻE