Pokrywy szklane Keep Cool Curve

obrazek 1
Keep Cool!
  • Planujesz zaoszczędzić do 50% energii elektrycznej w twoim sklepie,

  • Chcesz by twój klient otrzymywał zawsze wysokiej jakości mrożonki,

  • Chciałbyś, aby twój sklep wyglądał nowocześnie…

… proponujemy system szklanych pokryw KEEP COOL® na bonety mroźnicze, duńskiej firmy BEHR.

Szklane pokrywy KEEP COOL® są jedynym systemem pozwalającym na operowanie wszystkimi pokrywami niezależnie w tym samym czasie, co umożliwia klientom bezpośredni dostęp do mrożonek. Taki sposób otwierania jest niezwykle przyjazny zarówno dla klienta, jak i dla pracowników podczas towarowania i czyszczenia, bonety. 

KEEP COOL® jest wykonany ze szkła o wysokich właściwościach termoizolacyjnych, które odbija 84% ciepła pochodzącego ze światła. Oświetlenie znajdujące się wewnątrz sklepów stanowi znaczące źródło ciepła i ma bezpośredni wpływ na wewnętrzną temperaturę mrożonek znajdujących się w wyspach mroźniczych.

Pod osłonami KEEP COOL® wierzchnie warstwy produktów utrzymują wymaganą temperaturę. Pokrywy KEEP COOL® utrzymują stałą temperaturę wewnątrz bonet, dzięki temu codzienna procedura rozmrażania wysp jest zredukowana jedynie do kilku cykli na tydzień. Dzięki temu zamrożone produkty są mniej narażone na działanie ciepła a mrożonki zachowują swoje walory.

Jako generalny dystrybutor firmy BEHR na rynku polskim chętnie zaprezentujemy Państwu rozwiązania dotyczące korzyści płynących z zastosowania pokryw KEEP COOL®.

Pokrywy można wykonać na każdą bonetę mroźniczą.

System pokryw KEEP COOL® Curve – szyby gięte

KEEP COOL® Curve jest to system pokryw o lekko ugiętej linii, która poprawia krążenie powietrza wewnątrz wysp. Linia pokryw KEEP COOL® Curve pod względem stylistyki poprawia znacznie wygląd bonet.

KEEP COOL® posiada zintegrowany system listew cenowych wykonany z anodowanego aluminium wraz z trzema kieszonkami na ceny po obydwu stronach bonetu. Daje to możliwość przedstawienia ceny oraz informacji o produkcie bez użycia dodatkowych ramek do cen.