Pokrywy szklane Keep Cool Plane

obrazek 1 1

Keep Cool!

– Planujesz zaoszczędzić do 50% energii elektrycznejw twoim sklepie,

– Chcesz by twój klient otrzymywał zawsze wysokiej jakości mrożonki,

– Chciałbyś, aby twój sklep wyglądał nowocześnie…

… proponujemy system szklanych pokryw KEEP COOL® na bonety mroźnicze, duńskiej firmy BEHR.

Szklane pokrywy KEEP COOL® są jedynym systemem pozwalającym na operowanie wszystkimi pokrywami niezależnie w tym samym czasie, co umożliwia klientom bezpośredni dostęp do mrożonek. Taki sposób otwierania jest niezwykle przyjazny zarówno dla klienta, jak i dla pracowników podczas towarowania i czyszczenia, bonety.

KEEP COOL® jest wykonany ze szkła o wysokich właściwościach termoizolacyjnych, które odbija 84% ciepła pochodzącego ze światła. Oświetlenie znajdujące się wewnątrz sklepów stanowi znaczące źródło ciepła i ma bezpośredni wpływ na wewnętrzną temperaturę mrożonek znajdujących się w wyspach mroźniczych.

Pod osłonami KEEP COOL® wierzchnie warstwy produktów utrzymują wymaganą temperaturę.

Pokrywy KEEP COOL® utrzymują 

stałą temperaturę wewnątrz bonet, dzięki temu codzienna procedura rozmrażania wysp jest zredukowana jedynie do kilku cykli na tydzień. Dzięki temu zamrożone produkty są mniej narażone na działanie ciepła a mrożonki zachowują swoje walory.

Jako generalny dystrybutor firmy BEHR na rynku polskim chętnie zaprezentujemy Państwu rozwiązania dotyczące korzyści płynących z zastosowania pokryw KEEP COOL®.

Pokrywy można wykonać na każdą bonetę mroźniczą.

System pokryw KEEP COOL® Plane – szyby proste

 System pokryw KEEP COOL® Plane jest tak samo dobry i funkcjonalny jak KEEP COOL® Curve. System pokryw KEEP COOL®Plane jest tańszym rozwiązaniem w całym systemie KEEP COOL® z zachowaniem takich samych zalet produktu i wysokiej jakości wykonania.

 KEEP COOL® posiada zintegrowany system listew cenowych wykonany z anodowanego aluminium wraz z trzema kieszonkami na ceny po obydwu stronach bonetu. Daje to możliwość przedstawienia ceny oraz informacji o produkcie bez użycia dodatkowych ramek do cen.