WYPOSAŻENIE SKLEPÓW KONFEKCYJNYCH

konfekcja damska 2

WYPOSAŻENIE SKLEPÓW KONFEKCYJNYCH

Dla właścicieli sklepów z konfekcją damską i męską mamy przygotowane kompletne systemy mebli sklepowych - estetyczne i bardzo funkcjonalne dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów z działu handlowego, którzy pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, nasi projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

regały uniwersalne - wykonane z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym), pozwalają na funkcjonalną aranżację przestrzeni. Do kupienia w kilku standardowych wymiarach i kolorach. Nasi klienci mają możliwość także zamawiania regałów w niestandardowych kolorach i wymiarach. Podstawowa kolorystyka płyt meblowych to: olcha górska, klon naturalny, grusza, popiel, limba i limba czekoladowa.

ekspozytory z tworzywa lub styropianu – do prezentacji bielizny, nakryć głowy, rajstop, skarpet itp. Dostępne w kolorach: czarny, biały, srebrny, cielisty. W ofercie znajdują się również eleganckie ekspozytory wykończone welurem oraz manekiny krawieckie w uniwersalnych rozmiarach – męskim, damskim oraz na zamówienie – dziecięcym.