WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW I STOISK Z ALKOHOLEM

DSC09546

WYPOSAŻENIE DLA SKLEPÓW I STOISK Z ALKOHOLEM

Właścicielom sklepów alkoholowych oferujemy meble sklepowe - estetyczne i bardzo funkcjonalne, dostosowane do potrzeb sklepów różnych branż. Nasi handlowcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni asortyment, projektanci przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa sprawnie i szybko zamontuje zakupione przez Państwa wyposażenie.

system regałów metalowych – przeznaczonych do eksponowania artykułów spożywczych i przemysłowych. Szeroki wybór elementów umożliwia budowanie ciągów regałów i ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni sklepu. Regały zaopatrzone są w certyfikaty wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania.

system prowadzenia klienta - normuje przemieszczanie się klientów w sklepie. W ofercie bramki mechaniczne i zamykane, słupki, przegrody, młynki wejściowe, liny, stoliki pod koszyki sklepowe.

lady sklepowe - są dostępne w kilku wymiarach i typach można je łączyć w ciągi dowolnej długości. Wykonane kompleksowo z płyty laminowanej (pokrytej filmem melaminowym) lub płyty MDF. Dostępne mamy również blaty na zamówienie z postformingu lub corianu. Dla zapewnienia lepszej funkcjonalności można dodawać fronty i szuflady.